Özel Medipark Tıp Merkezi

çocuk hastalıkları ve sağlığı

Çocuk Hastalıkları Ve Sağlığı

Medipark Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü: Uzm. Dr. Nezife Cengiz ile Profesyonel Çocuk Sağlığı Hizmeti!

Medipark Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, alanında uzman pediatri hekimi Uzm. Dr. Nezife Cengiz liderliğinde, çocuk sağlığı ve gelişimi konusunda kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Çankaya’daki merkezimiz, çocuk hastalıklarıyla ilgili güvenilir ve etkili çözümler sunan bir sağlık merkezi olma özelliği taşımaktadır.

SGK İle Anlaşmalı Hizmetler:

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümümüz, hastalarına uygun şartlarda tedavi imkânı sunan SGK anlaşmasına sahiptir. Uzm. Dr. Nezife Cengiz ve uzman ekibi, çocuk sağlığı ile ilgili her türlü sorun için modern tıbbın en güncel yöntemlerini kullanarak hastalarına hizmet vermektedir.

Profesyonel Çocuk Sağlığı Hizmetleri:

Uzm. Dr. Nezife Cengiz, çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında uzmanlaşmış bir pediatri hekimi olarak, çocukların sağlıklı büyüme ve gelişimini desteklemek için geniş bir deneyime sahiptir. Çocuk sağlığına önem veren ailelere en etkili ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde Yapılan İşlemler:

  • Rutin çocuk muayeneleri
  • Çocuk aşıları ve bağışıklama
  • Beslenme danışmanlığı
  • Enfeksiyon hastalıkları tedavisi
  • Astım ve alerji yönetimi
  • Büyüme ve gelişim takibi
  • Çocuk cilt hastalıkları tedavisi

Güler Yüzlü Hizmet ve Kolay Ulaşım:

Medipark Tıp Merkezi, çocuklara ve ailelere sadece güler yüzlü hizmet sunmakla kalmaz, aynı zamanda kolay ulaşım ve otopark seçenekleriyle de dikkat çeker. Sağlığınıza verdiğiniz önemle, Medipark Tıp Merkezi’ni tercih edebilir ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nde Uzm. Dr. Nezife Cengiz’in uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Çocuk Sağlığı İçin Medipark Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, Sizi Bekliyor! Hemen randevu almak için online randevu sayfamızı veya iletişim sayfamızı ziyaret edin.

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Adres

Reşit galip Caddesi No :10 Küçük esat ÇANKAYA/ANKARA

Bizi Arayın

+90 553 792 5 792

Bize Yazın

info@mediparktip.com.tr

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?