Özel Medipark Tıp Merkezi

hakkımızda

Ankara Özel Medipark Tıp Merkezi, her an yanınızda olacak donanıma sahip ve uzman kadrosuyla size en kısa sürede hizmet vermeye hazır bir kurumdur. Çünkü biz, işimizi seviyoruz.

Medipark Tıp Merkezi olarak 2017’de hizmet vermeye başlayan sağlık kuruluşumuz açıldığından bu yana sürekli kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir.

Amacımız, hastanemize başvuran her hastamızın, sağlıkla ilgili tüm sıkıntılarını çözebileceği bir kuruluş olmaktır.

Yeterli tıbbi cihaz, donanım ve sayıları 20’yi bulan hoca ve uzman hekim kadrosuyla birlikte 5 katlı binamızda hizmet vermekteyiz.

Tıp merkezimizin SGK ile anlaşması mevcuttur. Kurumumuza gelen hastalarımız hastane girişinde karşılanıp hasta danışmanları eşliğinde işlemleri titizlikle takip edilmektedir. Hasta danışmanları, hastanın tedavi ve tetkik süreçlerinde hastamızın yanında olmaktadırlar. Gerektiğinde Whatsapp, mail ve online sonuç sayfamızdan sonuçlar hastalarımıza ulaştırılmakta ve hasta bilgilendirilmektedir. Tedavinin başından sonuna kadar hastalarımıza aile ve ev sıcaklığı ile hizmet verilmektedir. Hastalarımızca iletilen tüm şikayet ve öneriler dikkate alınmakta ve ivedilikle çözüme gidilmektedir.

Hastalarımıza sağlık hizmeti sunarken, hasta hakları ve etik kurallardan ödün vermeden, her hastaya insanca ve eşit imkanlar sunarak hizmet vermektir.

Hastalarımızın ve çalışanlarımızın ihtiyaçlarını, sağlık hizmeti alanındaki gelişmeleri takip etmekle beraber, beklentileri görerek sürekli kendini yenileyen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

  • Özel Medipark Tıp Merkezi olarak işe alım süreçlerinde misyon ve vizyonumuzu sürdürebilecek yetkin adayları istihdam etmekteyiz.
  • Kuruluşundan bu yana hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında istihdam süreci gelmektedir.
  • Bünyemizde çalışmak isteyen adaylar info@mediparktipmerkezi.com.tr  adresine CV’lerini yollayabilir.

Misyon & Vizyon

VİZYONUMUZ

Sağlık hizmetlerinde mükemmeliyet odaklı bir yaklaşım benimseyerek, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, mesleki bilgi ve beceri ile donanmış bir ekiple sürekli değişimi destekleyen Özel Medipark tıp Merkezi sağlığın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesinde bütüncül bir yaklaşım benimseyerek hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutmayı kararlılıkla sürdürmektedir. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, güvenilir hizmet anlayışıyla, hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen hastanemiz, Güleryüzlü sağlık hizmetiyle her an yanınızda olmaktadır.

MİSYONUMUZ

Özel Medipark tıp Merkezi olarak, ulusal ve uluslararası etik ilkeleri ve kalite standartlarını gözeterek, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hasta ve çalışan güvenliğini her zaman ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı bir anlayışla hareket ediyoruz. Nitelikli sağlık çalışanları, sürekli eğitim ve gelişim çabası ile toplumsal faydayı gözeterek etkin, etkili, verimli, güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek adına, hasta odaklı bir yaklaşım benimseyerek güvenilir sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Hasta Hakları Birimi

Hasta Hakları: Sağlık hizmetlerinden faydalanma ihtiyacı bulunan bireylerin, sadece insan olmaları nedeniyle sahip oldukları ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, uluslararası antlaşmalar, kanunlar ve diğer mevzuatlar tarafından güvence altına alınmış haklarını temsil eder.

Hasta Hakları Birimi, merkezimizde ortaya çıkabilecek hasta hakları ihlallerini önlemeyi amaçlayan, sağlık hizmetlerini hasta memnuniyetine uygun ve insan onuruna yakışır bir şekilde sunmayı hedefleyen bir birim olarak kurulmuştur.

Hasta Hakları Birimi, hasta hakları ihlallerini önlemek amacıyla  gelen şikayetleri alan, değerlendiren ve gerektiğinde bir üst birime ileten; yerel uygulamaları ve eğitimleri yöneten bir birim olarak faaliyet gösterir.

MEMNUNİYET GERİ BİLDİRİM SÜRECİ

Her türlü görüş, öneri ve şikayetlerinizin yazılı olarak iletilmesi, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için büyük önem taşır.

Görüşlerinizi şu yollarla iletebilirsiniz:

  1. Hizmet alınan alanlardaki memnuniyet anketleri ve/veya Görüş Öneri Bildirim Formları’nı doldurarak anket kutularına bırakabilirsiniz.
  2. Hastanemizde hizmet aldığınız süre içinde Hasta Hizmetleri Yöneticisi ile görüşme talep edebilirsiniz.
  3. Hasta Hakları Birimine yüz yüze görüşme, telefon (0312 446 88 88/107) veya info@mediparktipmerkezi.com adresine e-mail aracılığıyla iletebilirsiniz.

İlettiğiniz öneri, şikayet ve görüşleriniz, sadece Hasta Hakları Birimimize değil, ilgili tüm yöneticilere iletilir ve çözüm odaklı bir şekilde ele alınır. Sağlık hizmetlerimizi daha iyiye taşımak adına geri bildirimleriniz bizim için değerlidir.

Organizasyon Şeması

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?