Özel Medipark Tıp Merkezi

radyoloji

Radyoloji

Medipark Tıp Merkezi Radyoloji Birimi: Doç. Dr. Sinan Tan ile Görüntüleme Hizmeti!

Medipark Tıp Merkezi Radyoloji Birimi, alanında uzmanlaşmış hekimi Doç. Dr. Sinan Tan liderliğinde, modern teknolojiyle donatılmış bir altyapıda hastalarına kesintisiz görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Hasta odaklı yaklaşımı ve deneyimli kadrosuyla Medipark, radyolojik tanı ve tedavide güvenilir bir adres olarak öne çıkmaktadır.

Doç. Dr. Sinan Tan ve Deneyimli Kadro:

Radyoloji Birimi’miz, başında Doç. Dr. Sinan Tan gibi deneyimli bir hekimle, radyoloji alanındaki gelişmeleri takip eden uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Hastalarımıza kesintisiz ve doğru tanı konulması için en güncel teknolojilerle desteklenen radyolojik görüntüleme çözümleri sunmaktayız.

Modern Teknoloji ve Hizmetler:

Medipark Tıp Merkezi Radyoloji Birimi, dijital röntgen, bilgisayarlı tomografi (BT), manyetik rezonans görüntüleme (MR), ultrasonografi gibi modern görüntüleme teknikleri ile tanı ve tedavi süreçlerine katkı sağlamaktadır. Bu sayede hastalarımıza hızlı, güvenilir ve detaylı bir tanı imkanı sunmaktayız.

Radyoloji Birimi’nde Yapılan İşlemler:

 • Röntgen
 • Ultrasonografi (USG) İncelemeleri :

  -4D Ultrason

  -Detaylı Gebelik Ultrason

  -Renkli Doppler Ultrason

 • Mamografi

 • Kemik Dansitometrisi

 • Bilgisayarlı Tomografi (BT) Taramaları (dışarıdan anlaşmalı)

 • Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR) İncelemeleri (dışarıdan anlaşmalı)

Güler Yüzlü Hizmet ve Kolay Ulaşım:

Medipark Tıp Merkezi, hastalarına radyolojik hizmetlerde güler yüzlü ve hasta odaklı bir yaklaşım benimsemektedir. Merkezimiz, Ankara’un merkezinde konumlanmış olup, ulaşım açısından da kolaylık sağlamaktadır.

Tanı ve Tedaviniz İçin Medipark Tıp Merkezi Radyoloji Birimi, Doç. Dr. Sinan Tan ile Sizleri Bekliyor! Hemen randevu almak için online randevu sayfamızı veya iletişim sayfamızı ziyaret edin.

 
 

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Adres

Reşit galip Caddesi No :10 Küçük esat ÇANKAYA/ANKARA

Bizi Arayın

+90 553 792 5 792

Bize Yazın

info@mediparktip.com.tr

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?