Özel Medipark Tıp Merkezi

psikiyatri

Zihinsel Sağlığınız İçin Güçlü Destek Psikiyatri Bölümü

 

Medipark Tıp Merkezi Psikiyatri Bölümü

Medipark Tıp Merkezi olarak, zihinsel sağlığınıza önem veriyor ve uzman hekimimiz ile psikiyatri alanında kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Uzm. Dr. Ali Ahmet Ertürk liderliğindeki Psikiyatri Bölümümüz, modern tedavi yöntemleri ve güçlü destekle, ruhsal sağlığınıza katkıda bulunuyor.

Ruhsal Değerlendirme ve Tanı

Uzm. Dr. Ali Ahmet Ertürk ve ekibimiz, bireyin ruhsal sağlığını değerlendirerek doğru tanıları koymak için çeşitli değerlendirme yöntemlerini kullanmaktadır. Bu, kişiselleştirilmiş bir tedavi planının oluşturulmasına olanak tanır.

Hekimimiz

Uzm. Dr. Ali Ahmet Ertürk

Psikiyatri alanındaki derin bilgisi ve deneyimi ile Uzm. Dr. Ali Ahmet Ertürk, bireylerin zihinsel sağlıklarını destekleme konusundaki öncü rolü ile bilinir.

Randevu Alın!

Zihinsel sağlığınıza önem veriyoruz. Uzm. Dr. Ali Ahmet Ertürk liderliğindeki Psikiyatri Bölümümüzden hizmet almak için hemen online randevu alabilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?