Özel Medipark Tıp Merkezi

genel cerrahi

Genel Cerrahi

Medipark Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölümü: Op. Dr. Mustafa Özdemir ile Profesyonel Cerrahi Hizmeti!

Medipark Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölümü, alanında uzman cerrah Op. Dr. Mustafa Özdemir liderliğinde, genel cerrahi alanında kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktadır. Çankaya’daki merkezimiz, genel cerrahi ihtiyaçlarına cevap veren güvenilir bir sağlık merkezi olma özelliği taşımaktadır.

SGK İle Anlaşmalı Hizmetler:

Genel Cerrahi Bölümümüz, hastalarına uygun şartlarda tedavi imkânı sunan SGK anlaşmasına sahiptir. Op. Dr. Mustafa Özdemir ve uzman ekibi, hastaların sağlık durumunu en iyi şekilde değerlendirmek ve etkili tedavi planlarını oluşturmak için modern tıbbın tüm imkânlarını kullanmaktadır.

Profesyonel Cerrahi Hizmetleri:

Op. Dr. Mustafa Özdemir, genel cerrahi alanında uzmanlaşmış bir cerrah olarak, çeşitli cerrahi müdahaleleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hastalarına en etkili ve güvenilir sağlık hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Genel Cerrahi Bölümünde Yapılan İşlemler:

  • Hemorid tedavileri
  • Perianal Apse
  • Kist Bening Tümör çıkarılması
  • Tırnak Çekimi

Güler Yüzlü Hizmet ve Kolay Ulaşım:

Medipark Tıp Merkezi, hastalara sadece güler yüzlü hizmet sunmakla kalmaz, aynı zamanda kolay ulaşım ve otopark seçenekleriyle de dikkat çeker. Sağlığınıza verdiğiniz önemle, Medipark Tıp Merkezi’ni tercih edebilir ve Genel Cerrahi Bölümü’nde Op. Dr. Mustafa Özdemir’in uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Genel Cerrahi Sağlığınız İçin Medipark Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölümü, Sizi Bekliyor! Hemen randevu almak için online randevu sayfamızı veya iletişim sayfamızı ziyaret edin.

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Adres

Reşit galip Caddesi No :10 Küçük esat ÇANKAYA/ANKARA

Bizi Arayın

+90 553 792 5 792

Bize Yazın

info@mediparktip.com.tr

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?