Özel Medipark Tıp Merkezi

Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı (Dışarıdan Hizmet Alımı)

Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı: Sağlık İçin Hassas Analizler

Hastanemiz bünyesinde basit hizmet laboratuvarı bulunmaktadır. Hemogram, tam idrar tetkiki (TİT), gaita mikroskopisi ve bazı basit testler kendi laboratuvarımızda yapılmaktadır. Bunun dışında tüm biyokimya, hormon ve serolojik testler anlaşmalı laboratuvarımızla dışarıda çalışılıp aynı gün sonuç verilmektedir.

Laboratuvarımızda Yapılan Başlıca Testler:

  • Kan yağları
  • Karaciğer Enzimleri
  • Böbrek Enzimleri
  • Hepatitler
  • Romatizma Testleri
  • Tüm Hormon Testleri

Laboratuvarımızda yapılan testler, son derece hassas ve güvenilir sonuçlar sağlamak için titizlikle gerçekleştirilir. Hızlı ve doğru tanı, hastalarımızın en iyi tedaviyi almasını sağlar ve sağlık sorunlarının erken teşhisini destekler.

Sağlığınızı korumak ve doğru tanıyı almak için biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarımızın sunduğu hizmetlerden yararlanın. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, sağlık sorunlarınıza doğru ve etkili bir yaklaşım sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşın. Sağlığınızı korumak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için adım atın!

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Adres

Reşit galip Caddesi No :10 Küçük esat ÇANKAYA/ANKARA

Bizi Arayın

+90 553 792 5 792

Bize Yazın

info@mediparktip.com.tr

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?