Özel Medipark Tıp Merkezi

Servikal Polip Çıkarılması

Sağlıklı ve Güvenilir Bir İşlem

 

Servikal polipler, rahim ağzındaki dokularda anormal büyümelerdir ve kadınların üreme sistemini etkileyebilir. Bu durum, genellikle belirti vermez, ancak bazı durumlarda vajinal kanama veya ilişki sırasında ağrıya neden olabilir. Medipark Tıp Merkezi, servikal polip çıkarılması gibi işlemleri modern tıbbın güvencesi altında gerçekleştiren deneyimli kadın hastalıkları uzmanlarına sahiptir.

Servikal Polip Çıkarılması Nedir?

Servikal polip çıkarılması, rahim ağzındaki poliplerin cerrahi olarak alınmasını içeren bir prosedürdür. Bu işlem genellikle ofiste veya poliklinik ortamında yapılmakta olup, genellikle lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Uzman hekim, polipleri dikkatlice çıkararak patolojik bir incelemeye gönderir, böylece hastanın sağlığına dair daha fazla bilgi elde edilmiş olur.

Medipark Tıp Merkezi’nde Servikal Polip Çıkarılması

Medipark Tıp Merkezi, servikal polip çıkarılması işlemini uzman kadın hastalıkları doktorları ve modern tıbbın gereçleri kullanarak gerçekleştirir. Merkezimizde, hastaların rahatı ve güvenliği her zaman önceliklidir.

SGK ile anlaşmalı hizmet sunan Medipark Tıp Merkezi, hastalarına uygun koşullarda tedavi imkanı sunar. Polip çıkarılması işlemi sonrasında, hastalara gerekli olan destek ve takip sağlanarak, tam bir iyileşme süreci hedeflenir.

Servikal Polip Çıkarılması Sonrası İyileşme Süreci

Servikal polip çıkarılması sonrasında, genellikle hastalar günlük aktivitelerine hızla dönebilir. Ancak, doktorun önerdiği talimatlara uymanın önemli olduğunu unutmamak önemlidir. İyileşme sürecinde ağrı veya rahatsızlık hissi genellikle minimaldir.

Medipark Tıp Merkezi, hastalarına sağlık sorunlarına modern ve etkili çözümler sunmanın yanı sıra, güler yüzlü hizmet anlayışıyla da bilinir. Merkezimize kolay ulaşım imkanları ve otopark seçenekleri ile rahatlıkla erişilebilir.

Sağlıklı bir gelecek için Medipark Tıp Merkezi, servikal polip çıkarılması ve benzeri işlemlerde güvenilir bir destek sunmaktadır. Siz de uzman kadromuzdan randevu almak ve detaylı bilgi edinmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?