Özel Medipark Tıp Merkezi

Diyet Ve Beslenme

Diyet Ve Beslenme

Medipark Tıp Merkezi Diyet ve Beslenme Birimi: Bilgesu Tezel ile Sağlıklı Yaşam Rehberiniz!

Medipark Tıp Merkezi Diyet ve Beslenme Birimi, alanında uzman diyetisyeni Bilgesu Tezel liderliğinde, bireysel ihtiyaçlara uygun beslenme programları ve sağlıklı yaşam rehberliği sunmaktadır. Sağlıklı beslenmeyle ilgili her türlü ihtiyacınız için Medipark Diyet ve Beslenme Birimi sizleri bekliyor.

Bilgesu Tezel ve Uzman Kadro:

Diyet ve Beslenme Birimi’miz, deneyimli diyetisyen Bilgesu Tezel tarafından yönetilmektedir. Bilgesu Tezel ve uzman kadro, sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanız için kişiye özel beslenme programları ve profesyonel rehberlik sunmaktadır.

Bireysel Beslenme Programları:

Diyetisyen Bilgesu Tezel, kişisel sağlık durumunuz, yaşam tarzınız ve beslenme alışkanlıklarınızı dikkate alarak size özel beslenme programları oluşturur. Kilo kontrolü, sağlıklı kilo alma, sporcu beslenmesi, metabolik hastalıkların yönetimi gibi birçok konuda uzman desteği sunmaktayız.

Sağlıklı Beslenme İlkeleri:

Medipark Tıp Merkezi Diyet ve Beslenme Birimi, sağlıklı beslenme ilkelerine dayanan, dengeli ve çeşitli beslenme alışkanlıkları konusunda hizmet vermektedir. Besin değerlerini koruyarak lezzetli yemek seçenekleriyle sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzınıza dönüştürün.

Güler Yüzlü Hizmet ve Kolay Ulaşım:

Medipark Tıp Merkezi, Diyet ve Beslenme Birimi’nde hastalara güler yüzlü hizmet sunmanın yanı sıra, merkezimiz İstanbul’un merkezinde konumlanmış olup, ulaşım açısından da kolaylık sağlamaktadır.

Sağlıklı Beslenme ve Yaşam İçin Medipark Tıp Merkezi Diyet ve Beslenme Birimi, Bilgesu Tezel ile Sizi Bekliyor! Hemen randevu almak için online randevu sayfamızı veya iletişim sayfamızı ziyaret edin.

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?