Özel Medipark Tıp Merkezi

dahiliye

Dahiliye (İç Hastalıkları)

 
 
Dahiliye (İç Hastalıkları) polikliniğinde Uzm. Dr. Ebubekir Başpınar hekimi görev yapmaktadır . Çankaya’daki merkezimiz, hastalarımız için güvenilir bir tercih haline gelmiştir. 
 
SGK İle Anlaşmalı Hizmetler:
 
Ayrıca, dahiliye bölümü, hastalarına uygun şartlarda tedavi imkânı sunan SGK anlaşmasına sahiptir. Uzmanlarımız, tetkikleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Böylece sonuçları anında hastalara iletilir.
 
Ehliyet ve İşe Giriş Raporları:
 
Dahiliye bölümü, ehliyet ve işe giriş raporları gibi önemli belgeleri hızlıca düzenler. Raporları almak için Medipark Tıp Merkezi’nin uzman kadrosuna güvenebilirsiniz.
 
Dahiliye Bölümünde Tedavi  Edilen Hastalıklar:
 
Özellikle, diyabet (şker hastalığı) gibi insülin üretimindeki düzensizliklere bağlı olarak tedavi edilen hastalıklar. Yüksek tansiyon (hipertansiyon) gibi kan basıncının normallerin üzerine çıkması durumunda etkili olan hastalıklara da öncelik verilmektedir. Ayrıca, kardiyovasküler hastalıklar, solunum sistemi hastalıkları, gastrointestinal sorunlar ve romatolojik hastalıklar gibi çeşitli sağlık sorunları, dahiliye bölümü tarafından etkili bir şekilde tedavi edilmektedir.
 
  • Diyabet (Şeker Hastalığı) Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)
  • Gastrointestinal Sorunlar Romatolojik Hastalıklar Endokrin Sistem Hastalıkları
 
Güler Yüzlü Hizmet ve Kolay Ulaşım:
 
Medipark Tıp Merkezi, sadece güler yüzlü hizmet sunmakla kalmaz, aynı zamanda kolay ulaşım ve otopark seçenekleriyle de dikkat çeker. Sağlığınıza verdiğiniz önemle, Medipark Tıp Merkezi’ni tercih edebilir, uzman ekibimizin kaliteli hizmetinden maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Hemen randevu almak için online randevu sayafımızı veya iletişim sayfamızı ziyaret edin.

İletişim Kanallarımız

Hafta içi 09:00 / 22:00 saatleri arasında çağrı merkezimizi arayabilir, 24 saat online randevu sayfamızı ziyaret edebilir veya Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirisiniz.

Scroll to Top
Bize Yazın
Merhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?